Vyplňte prosím tento registrační formulář:
Certifikované programy interního auditora

Místo konání: PricewaterhouseCoopers, Kateřinská 40, 120 00 Praha 2

Společnost:

DIČ:

Jméno účastníka:

Pozice ve společnosti:

Adresa (fakturační):

Město:

PSČ:

Tel:

Fax:

E-mail:


E-mail (pro ověření správnosti):


Certifikované programy interního auditora (termín a název)


Další informace:

Storno podmínky
Online registrace na semináře PwC Business Academy je závazná.
PwC se zavazuje vrátit kurzovné (bez administrativního poplatku 25% celkové ceny kurzu) při písemném nebo emailovém zrušení účasti nejpozději 5 pracovních dní před začátkem akce. Účastníci mohou být bezplatně nahrazeni jinými osobami v kteroukoliv dobu před začátkem kurzu. Zrušení účasti směřujte na email business.academy@cz.pwc.com.
V případě zrušení účasti později než 5 pracovních dní před konáním akce nebude kurzovné vráceno, ale je možné převést částku na jiný kurz organizovaný PwC Business Academy.
PwC si vyhrazuje právo v případě nečekaných údálostí zrušit své semináře. Již zaplacené poplatky budou vráceny v plné výši nebo mohou být použity na jiné kurzy.

Odesláním vaší online přihlášky akceptujete tyto podmínky.

|
Ochrana osobních údajů
on
V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a se zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů, v platném znění je požadováno, aby společnosti PricewaterhouseCoopers Česká republika s.r.o. (se sídlem Kateřinská 40/466, 120 00 Praha 2, IČO: 61063029) a PricewaterhouseCoopers Audit, s.r.o. (se sídlem Kateřinská 40/466, 120 00 Praha 2, IČO: 40765521) obdržely váš souhlas s uchováním a zpracováním osobních údajů. Tyto informace budou použity za účelem vaší registrace na této akci a k zasílání obchodních a marketingových sdělení s akcí souvisejících. Odesláním tohoto formuláře potvrzujete, že uvedené informace jsou správné a úplné a zároveň tím dáváte souhlas uvedeným společnostem k uchovávání a zpracování svých osobních údajů za účelem popsaným viz výše. Vaše osobní údaje nebudou poskytnuty žádné třetí straně.
Nepřejete-li si, abychom využívali Váš kontakt, můžete svůj souhlas kdykoli odvolat e-mailem na pricewaterhousecoopers.cz@cz.pwc.com. Do subjektu uvádějte, prosím, tento text: NEPŘEJI SI DOSTÁVAT OBCHODNÍ SDĚLENÍ, popř. písemnou formou na adresu společnosti PricewaterhouseCoopers Česká republika s.r.o.